R-78B2.5-1.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78B2.5-1.5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R-78B2.5-1.5L
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W
Podatkovni listi: R-78B2.5-1.5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R-78B2.5-1.5L
Številka dela R-78B2.5-1.5L Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10343 pcs Podatkovni list R-78B2.5-1.5L.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Serija INNOLINE R-78B-1.5
Moč (Watts) 3.75W Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 80000029
R78B2.51.5L
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OTP, SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1.5A 4.75V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 1.5A