R-78HB15-0.5L
RECOM PowerRECOM Power
R-78HB15-0.5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R-78HB15-0.5L
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 7.5W
Podatkovni listi: R-78HB15-0.5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
42 pcs
84 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R-78HB15-0.5L
Številka dela R-78HB15-0.5L Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 7.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9645 pcs Podatkovni list R-78HB15-0.5L.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod (Min) 20V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) Serija INNOLINE R-78HBxx
Moč (Watts) 7.5W Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 80099189
R-78HB15-0.5L-ND
R78HB150.5L
R78HB1505L
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OTP, SCP Učinkovitost 95%
natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 20V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 500mA