R0.25D-243.3
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D-243.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.25D-243.3
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW
Podatkovni listi: R0.25D-243.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R0.25D-243.3
Številka dela R0.25D-243.3 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 250MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10482 pcs Podatkovni list R0.25D-243.3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.25D Moč (Watts) 250mW
Pakiranje Tube Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10015152
R0.25D243.3
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 60 ~ 70% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 38mA, 38mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 38mA, 38mA Aplikacije ITE (Commercial)