R0.5S-3.312/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-3.312/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S-3.312/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S-3.312/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S-3.312/P
Številka dela R0.5S-3.312/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10886 pcs Podatkovni list R0.5S-3.312/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 2.97V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10016508
R0.5S3.312/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Tok - izhod (maks.) 42mA Aplikacije ITE (Commercial)