R0.5S12-3.312
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S12-3.312 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S12-3.312
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S12-3.312.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S12-3.312
Številka dela R0.5S12-3.312 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10418 pcs Podatkovni list R0.5S12-3.312.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 2.97V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10016639
R0.5S123.312
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Tok - izhod (maks.) 42mA Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.5S12-3.312/HP
R0.5S12-3.312/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na zalogi: 8267 pcs
Prenesi: R0.5S12-3.312/HP.pdf
RFQ
R0.5S12-3.305/H
R0.5S12-3.305/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Na zalogi: 9739 pcs
Prenesi: R0.5S12-3.305/H.pdf
RFQ
R0.5S12-3.305/P
R0.5S12-3.305/P
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Prenesi: R0.5S12-3.305/P.pdf
R0.5S12-3.312/H
R0.5S12-3.312/H
Prenesi: R0.5S12-3.312/H.pdf
R0.5S12-3.305/HP-R
R0.5S12-3.305/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Prenesi: R0.5S12-3.305/HP-R.pdf
R0.5S12-3.305/HP
R0.5S12-3.305/HP
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Prenesi: R0.5S12-3.305/HP.pdf
R0.5S12-3.312/HP-R
R0.5S12-3.312/HP-R
Prenesi: R0.5S12-3.312/HP-R.pdf
R0.5S12-3.312-R
R0.5S12-3.312-R
Prenesi: R0.5S12-3.312-R.pdf
R0.5S12-3.305/H-R
R0.5S12-3.305/H-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Prenesi: R0.5S12-3.305/H-R.pdf
R0.5S12-3.312/P
R0.5S12-3.312/P
Prenesi: R0.5S12-3.312/P.pdf
R0.5S12-3.312/H-R
R0.5S12-3.312/H-R
Prenesi: R0.5S12-3.312/H-R.pdf
R0.5S12-3.305/P-R
R0.5S12-3.305/P-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW
Prenesi: R0.5S12-3.305/P-R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika