R0.5S8-1205/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-1205/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S8-1205/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S8-1205/P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S8-1205/P
Številka dela R0.5S8-1205/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13953 pcs Podatkovni list R0.5S8-1205/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SMD Module
Druga imena 10016608
R0.5S81205/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 74% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 10.8V - 13.2V Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.5S8-1212-R
R0.5S8-1212-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na zalogi: 14787 pcs
Prenesi: R0.5S8-1212-R.pdf
RFQ
R0.5S8-1205
R0.5S8-1205
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW