R0.5S8-2415/P
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S8-2415/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S8-2415/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S8-2415/P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S8-2415/P
Številka dela R0.5S8-2415/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12783 pcs Podatkovni list R0.5S8-2415/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SMD Module
Druga imena 10016613
R0.5S82415/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 33mA Aplikacije ITE (Commercial)