R0.5Z-1205/H
RECOM PowerRECOM Power
R0.5Z-1205/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5Z-1205/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 500MW
Podatkovni listi: R0.5Z-1205/H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5Z-1205/H
Številka dela R0.5Z-1205/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7849 pcs Podatkovni list R0.5Z-1205/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 11.4V Napetost - Vhod (maks.) 12.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5Z Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tube Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10016040
R0.5Z1205/H
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 60% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 11.4V - 12.6V Input
Tok - izhod (maks.) 100mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.5Z-1212
R0.5Z-1212
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na zalogi: 7950 pcs
Prenesi: R0.5Z-1212.pdf
RFQ
R0.5Z-1205/HP
R0.5Z-1205/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW