R05P15D/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R05P15D/P/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R05P15D/P/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Podatkovni listi: R05P15D/P/R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R05P15D/P/R8
Številka dela R05P15D/P/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4837 pcs Podatkovni list R05P15D/P/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 19900611 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 33mA, 33mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R05P15D/R6.4
R05P15D/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Na zalogi: 5296 pcs
Prenesi: R05P15D/R6.4.pdf
RFQ
R05P15D/R8
R05P15D/R8
Proizvajalci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 1W 05VIN +/-15VOUT TH
Na zalogi: 210 pcs
Prenesi: R05P15D/R8.pdf
RFQ
R05P15D
R05P15D