R05P23.3D
RECOM PowerRECOM Power
R05P23.3D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R05P23.3D
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Podatkovni listi: R05P23.3D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R05P23.3D
Številka dela R05P23.3D Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7994 pcs Podatkovni list R05P23.3D.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 10004597 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 70% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R05P215S/R8
R05P215S/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Na zalogi: 4977 pcs
Prenesi: R05P215S/R8.pdf
RFQ
R05P23.3D/P/R6.4
R05P23.3D/P/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Na zalogi: 5165 pcs
Prenesi: R05P23.3D/P/R6.4.pdf
RFQ
R05P22005D/P
R05P22005D/P
Opis: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Prenesi: R05P22005D/P.pdf
R05P23.3D/R8
R05P23.3D/R8
Opis: CONV DC/DC 2W 05VIN +/-3.3VOUT
Prenesi: R05P23.3D/R8.pdf
R05P23.3D/R6.4
R05P23.3D/R6.4
Prenesi: R05P23.3D/R6.4.pdf
R05P22005D
R05P22005D
Prenesi: R05P22005D.pdf
R05P215S/X2
R05P215S/X2
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R05P215S/X2.pdf
R05P23.3D/P/R8
R05P23.3D/P/R8
Prenesi: R05P23.3D/P/R8.pdf
R05P215S/X2/R8
R05P215S/X2/R8
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R05P215S/X2/R8.pdf
R05P23.3D/P
R05P23.3D/P
Prenesi: R05P23.3D/P.pdf
R05P215S/X2/R6.4
R05P215S/X2/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R05P215S/X2/R6.4.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika