R09P09S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R09P09S/P/X2/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R09P09S/P/X2/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9V 1W
Podatkovni listi: R09P09S/P/X2/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R09P09S/P/X2/R6.4
Številka dela R09P09S/P/X2/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5186 pcs Podatkovni list R09P09S/P/X2/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 8.1V Napetost - Vhod (maks.) 9.9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900404 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 8.1V - 9.9V Input
Tok - izhod (maks.) 111mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R09P09S/P/X2/R8
R09P09S/P/X2/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 5745 pcs
Prenesi: R09P09S/P/X2/R8.pdf
RFQ
R09P09S/R8
R09P09S/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 4860 pcs
Prenesi: R09P09S/R8.pdf
RFQ
R09P09S/P/X2
R09P09S/P/X2
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W