R15P23.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
R15P23.3D/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R15P23.3D/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Podatkovni listi: R15P23.3D/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R15P23.3D/P
Številka dela R15P23.3D/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7641 pcs Podatkovni list R15P23.3D/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 10014005 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 70% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R15P22005D/P
R15P22005D/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Na zalogi: 12387 pcs
Prenesi: R15P22005D/P.pdf
RFQ
R15P23.3D/P/R6.4
R15P23.3D/P/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W