R1S12-0512/HP
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S12-0512/HP
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: R1S12-0512/HP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S12-0512/HP
Številka dela R1S12-0512/HP Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10212 pcs Podatkovni list R1S12-0512/HP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900670
R1S120512/HP
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 84mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S12-0509/P-R
R1S12-0509/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 13949 pcs
Prenesi: R1S12-0509/P-R.pdf
RFQ
R1S12-0512
R1S12-0512
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W