R1S12-2412/P
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S12-2412/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: R1S12-2412/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S12-2412/P
Številka dela R1S12-2412/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11094 pcs Podatkovni list R1S12-2412/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900849
R1S122412/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 84mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S12-2412
R1S12-2412
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Na zalogi: 11330 pcs
Prenesi: R1S12-2412.pdf
RFQ
R1S12-2412/P-R
R1S12-2412/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W