R1S12-243.3/H
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S12-243.3/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1S12-243.3/H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S12-243.3/H
Številka dela R1S12-243.3/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10132 pcs Podatkovni list R1S12-243.3/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900869
R1S12243.3/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S12-2424/P-R
R1S12-2424/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Na zalogi: 12351 pcs
Prenesi: R1S12-2424/P-R.pdf
RFQ
R1S12-243.3/H-R
R1S12-243.3/H-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 14166 pcs
Prenesi: R1S12-243.3/H-R.pdf
RFQ
R1S12-243.3/HP
R1S12-243.3/HP
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W