R1S8-153.3
RECOM PowerRECOM Power
R1S8-153.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S8-153.3
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1S8-153.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S8-153.3
Številka dela R1S8-153.3 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13784 pcs Podatkovni list R1S8-153.3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SMD Module
Druga imena 10901142
R1S8153.3
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S8-1524/P-R
R1S8-1524/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 1W
Na zalogi: 17044 pcs
Prenesi: R1S8-1524/P-R.pdf
RFQ
R1S8-153.3-R
R1S8-153.3-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 15293 pcs
Prenesi: R1S8-153.3-R.pdf
RFQ
R1S8-153.3/P
R1S8-153.3/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W