R2D12-1212/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1212/HP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2D12-1212/HP
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Podatkovni listi: R2D12-1212/HP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R2D12-1212/HP
Številka dela R2D12-1212/HP Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6343 pcs Podatkovni list R2D12-1212/HP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2D Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11001989
R2D121212/HP
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 10.8V - 13.2V Input
Tok - izhod (maks.) 83mA, 83mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2D12-1212/P
R2D12-1212/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Na zalogi: 6990 pcs
Prenesi: R2D12-1212/P.pdf
RFQ
R2D12-1215/H
R2D12-1215/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Na zalogi: 6397 pcs
Prenesi: R2D12-1215/H.pdf
RFQ
R2D12-1212
R2D12-1212