R2S12-1209/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1209/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-1209/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9V 2W
Podatkovni listi: R2S12-1209/H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-1209/H
Številka dela R2S12-1209/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6605 pcs Podatkovni list R2S12-1209/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002239
R2S121209/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 10.8V - 13.2V Input
Tok - izhod (maks.) 222mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-1205/P-R
R2S12-1205/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 2W
Na zalogi: 9311 pcs
Prenesi: R2S12-1205/P-R.pdf
RFQ
R2S12-1209
R2S12-1209
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Na zalogi: 6767 pcs
Prenesi: R2S12-1209.pdf
RFQ
R2S12-1209-R
R2S12-1209-R
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Prenesi: R2S12-1209-R.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: R2S12-1212.pdf
R2S12-1209/HP-R
R2S12-1209/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W