R2S12-1215/HP
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1215/HP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-1215/HP
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: R2S12-1215/HP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-1215/HP
Številka dela R2S12-1215/HP Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6760 pcs Podatkovni list R2S12-1215/HP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002265
R2S121215/HP
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 10.8V - 13.2V Input
Tok - izhod (maks.) 133mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-1212/P-R
R2S12-1212/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na zalogi: 8497 pcs
Prenesi: R2S12-1212/P-R.pdf
RFQ
R2S12-1212/P
R2S12-1212/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na zalogi: 6844 pcs
Prenesi: R2S12-1212/P.pdf
RFQ
R2S12-1215/HP-R
R2S12-1215/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W