R2S12-1524/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1524/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-1524/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 2W
Podatkovni listi: R2S12-1524/H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-1524/H
Številka dela R2S12-1524/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6911 pcs Podatkovni list R2S12-1524/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002248
R2S121524/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 83mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-1515/P-R
R2S12-1515/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Na zalogi: 6929 pcs
Prenesi: R2S12-1515/P-R.pdf
RFQ
R2S12-1524/H-R
R2S12-1524/H-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Na zalogi: 6844 pcs
Prenesi: R2S12-1524/H-R.pdf
RFQ
R2S12-1515/P
R2S12-1515/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R2S12-1515/P.pdf
R2S12-1524/HP-R
R2S12-1524/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Prenesi: R2S12-1524/HP-R.pdf
R2S12-1524/HP
R2S12-1524/HP
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Prenesi: R2S12-1524/HP.pdf
R2S12-1515/HP-R
R2S12-1515/HP-R
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R2S12-1515/HP-R.pdf
R2S12-1524
R2S12-1524
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W