R2S12-2412/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-2412/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-2412/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 2W
Podatkovni listi: R2S12-2412/H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-2412/H
Številka dela R2S12-2412/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6132 pcs Podatkovni list R2S12-2412/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002252
R2S122412/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 167mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-2409/HP
R2S12-2409/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 2W
Na zalogi: 4922 pcs
Prenesi: R2S12-2409/HP.pdf
RFQ
R2S12-2412/H-R
R2S12-2412/H-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na zalogi: 6392 pcs
Prenesi: R2S12-2412/H-R.pdf
RFQ
R2S12-2412/HP
R2S12-2412/HP
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: R2S12-2412/HP.pdf
R2S12-2412/P
R2S12-2412/P
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: R2S12-2412/P.pdf
R2S12-2412
R2S12-2412
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W