R2S12-2415/H
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-2415/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-2415/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: R2S12-2415/H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-2415/H
Številka dela R2S12-2415/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5866 pcs Podatkovni list R2S12-2415/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002253
R2S122415/H
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 133mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-2415/HP-R
R2S12-2415/HP-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Na zalogi: 5516 pcs
Prenesi: R2S12-2415/HP-R.pdf
RFQ
R2S12-2415-R
R2S12-2415-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Na zalogi: 8000 pcs
Prenesi: R2S12-2415-R.pdf
RFQ
R2S12-2412/P
R2S12-2412/P
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: R2S12-2412/P.pdf
R2S12-2415/HP
R2S12-2415/HP
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W