R2S12-243.3/P
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-243.3/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-243.3/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: R2S12-243.3/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-243.3/P
Številka dela R2S12-243.3/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5812 pcs Podatkovni list R2S12-243.3/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002087
R2S12243.3/P
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 70 ~ 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input
Tok - izhod (maks.) 606mA Aplikacije ITE (Commercial)