RAC04-3.3SGB
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-3.3SGB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC04-3.3SGB
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 4W 85-305VIN 3.3VOUT
Podatkovni listi: RAC04-3.3SGB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC04-3.3SGB
Številka dela RAC04-3.3SGB Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 4W 85-305VIN 3.3VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14968 pcs Podatkovni list RAC04-3.3SGB.pdf
Utež 0.044 lb (19.96g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 85 ~ 305 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
Serija RAC04-GB Moč (Watts) 4W
Druga imena 20001079
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Pravilo obremenitve ±0.5% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 70%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 1.21A 85 ~ 305 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.21A