RAC10-05DA-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05DA-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC10-05DA-E
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: RAC10-05DA-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC10-05DA-E
Številka dela RAC10-05DA-E Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2237 pcs Podatkovni list RAC10-05DA-E.pdf
Utež 0.22 lb (99.79g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.52" L x 1.77" W x 0.87" H (64.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
Serija POWERLINE RAC10-A Moč (Watts) 10W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 20000575
RAC1005DAE
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±0.5% Uredba o vrsticah ±0.3%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 71% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 800mA, 800mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 800mA, 800mA Odobritve CE, cULus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RAC10-05DA-E-ST
RAC10-05DA-E-ST
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER +/-5V 10W