RAC10-05SB-E
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-05SB-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC10-05SB-E
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 10W 90-264VIN 05VOUT
Podatkovni listi: RAC10-05SB-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC10-05SB-E
Številka dela RAC10-05SB-E Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 10W 90-264VIN 05VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2752 pcs Podatkovni list RAC10-05SB-E.pdf
Utež 0.119 lb (53.98g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 2.06" L x 1.07" W x 0.94" H (52.3mm x 27.2mm x 23.8mm)
Serija POWERLINE RAC10-B Moč (Watts) 10W
Paket / primer 4-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Pravilo obremenitve ±0.5%
Uredba o vrsticah ±0.3% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti SCP Učinkovitost 72%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2A