RAC10-12DK/277
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-12DK/277 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC10-12DK/277
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 10W 85-305VIN +/-12VO
Podatkovni listi: RAC10-12DK/277.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC10-12DK/277
Številka dela RAC10-12DK/277 Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 10W 85-305VIN +/-12VO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9954 pcs Podatkovni list RAC10-12DK/277.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 80 ~ 305 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm) Serija POWERLINE RAC10-K/277
Moč (Watts) 10W Paket / primer 5-DIP Module
Druga imena 20001161
delovna temperatura -40°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 82% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 420mA, 420mA 80 ~ 305 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 420mA, 420mA Odobritve CE, cURus