RAC10-3.3SB-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC10-3.3SB-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC10-3.3SB-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: RAC10-3.3SB-ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC10-3.3SB-ST
Številka dela RAC10-3.3SB-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list RAC10-3.3SB-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.12" W x 1.15" H (96.0mm x 53.9mm x 29.1mm)
Serija POWERLINE RAC10-B Moč (Watts) 10W
Druga imena 20000603
RAC103.3SBST
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 74%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.5A