RAC15-05SA-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-05SA-E-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC15-05SA-E-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 15W
Podatkovni listi: RAC15-05SA-E-ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC15-05SA-E-ST
Številka dela RAC15-05SA-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1284 pcs Podatkovni list RAC15-05SA-E-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm)
Serija POWERLINE RAC15-A Moč (Watts) 15W
Druga imena 21000076
RAC1505SAEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 70% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 3A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A Odobritve CE, cURus