RAC15-3.3SB-E-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-3.3SB-E-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC15-3.3SB-E-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Podatkovni listi: RAC15-3.3SB-E-ST.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAC15-3.3SB-E-ST
Številka dela RAC15-3.3SB-E-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4691 pcs Podatkovni list RAC15-3.3SB-E-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Serija POWERLINE RAC15-B Moč (Watts) 15W
Druga imena 20000641
RAC153.3SBEST
delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 75%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3A