RAC20-0515TA-ST
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-0515TA-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC20-0515TA-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 20W
Podatkovni listi: RAC20-0515TA-ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC20-0515TA-ST
Številka dela RAC20-0515TA-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1083 pcs Podatkovni list RAC20-0515TA-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -15V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.41" L x 2.51" W x 1.08" H (111.9mm x 63.7mm x 27.5mm)
Serija POWERLINE RAC20-A Moč (Watts) 20W
Druga imena 20000677
RAC200515TAST
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 3A, 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A, 200mA, 200mA Odobritve CE, cURus