RACD150-1050A
RECOM PowerRECOM Power
RACD150-1050A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RACD150-1050A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 60-143V
Podatkovni listi: 1.RACD150-1050A.pdf2.RACD150-1050A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RACD150-1050A
Številka dela RACD150-1050A Proizvajalec RECOM Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 60-143V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1106 pcs Podatkovni list 1.RACD150-1050A.pdf2.RACD150-1050A.pdf
Utež 2.4 lbs (1.1kg) Napetost - izhod 60 ~ 143 V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 90VAC
Napetost - Vhod (maks.) 305VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 8.00" L x 2.68" W x 1.54" H (203.2mm x 68.0mm x 39.0mm) Serija LIGHTLINE RACD150-A
Ocene IP67 Moč (Watts) 150W
Druga imena 22000032
RACD1501050A
delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 92% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 1.05A 60 ~ 143 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 1.05A