RACM40-05S/OF-ST
RECOM PowerRECOM Power
RACM40-05S/OF-ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RACM40-05S/OF-ST
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV AC/DC 40W 85-264VIN 05VOUT
Podatkovni listi: RACM40-05S/OF-ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RACM40-05S/OF-ST
Številka dela RACM40-05S/OF-ST Proizvajalec RECOM Power
Opis CONV AC/DC 40W 85-264VIN 05VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1244 pcs Podatkovni list RACM40-05S/OF-ST.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.04" H (76.2mm x 50.8mm x 26.5mm)
Serija RACM40 Moč (Watts) 40W
Druga imena 21000247 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8A