RB-3.33.3S/H
RECOM PowerRECOM Power
RB-3.33.3S/H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB-3.33.3S/H
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RB-3.33.3S/H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB-3.33.3S/H
Številka dela RB-3.33.3S/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15788 pcs Podatkovni list RB-3.33.3S/H.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RB Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 10005308
RB3.33.3S/H
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Nadzorne funkcije -