RCD-24-1.20/W/X1
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-1.20/W/X1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCD-24-1.20/W/X1
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A
Podatkovni listi: RCD-24-1.20/W/X1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCD-24-1.20/W/X1
Številka dela RCD-24-1.20/W/X1 Proizvajalec RECOM Power
Opis LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6865 pcs Podatkovni list RCD-24-1.20/W/X1.pdf
Utež 0.015 lb (6.8g) Napetost - izhod 3 ~ 31 V
Napetost - Vhod (Min) 6V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Constant Current Topologija Buck
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Serija LIGHTLINE RCD-24 Ocene IP67
Moč (Watts) 37W Druga imena 80099270
RCD241.20/W/X1
RCD24120WX1
delovna temperatura -40°C ~ 65°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 96%
Zatemnitev Analog natančen opis 1.2A 3 ~ 31 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.2A Odobritve cULus