REC10-1205DRW/H2/A/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-1205DRW/H2/A/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC10-1205DRW/H2/A/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: REC10-1205DRW/H2/A/M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC10-1205DRW/H2/A/M
Številka dela REC10-1205DRW/H2/A/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2757 pcs Podatkovni list REC10-1205DRW/H2/A/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11002570
REC101205DRW/H2/A/M
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC10-1205D/H2/M
REC10-1205D/H2/M
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Na zalogi: 2879 pcs
Prenesi: REC10-1205D/H2/M.pdf
RFQ
REC10-1205S/H2/M
REC10-1205S/H2/M
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W
Na zalogi: 2949 pcs
Prenesi: REC10-1205S/H2/M.pdf
RFQ
REC10-1205DRW/H2/A/M/SMD
REC10-1205DRW/H2/A/M/SMD