REC10-1215DRW/H2/A/M
RECOM PowerRECOM Power
REC10-1215DRW/H2/A/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC10-1215DRW/H2/A/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: REC10-1215DRW/H2/A/M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC10-1215DRW/H2/A/M
Številka dela REC10-1215DRW/H2/A/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2671 pcs Podatkovni list REC10-1215DRW/H2/A/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11002576
REC101215DRW/H2/A/M
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 333mA, 333mA Nadzorne funkcije Enable, Active High