REC15-2412DZ/H3/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-2412DZ/H3/M/X2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC15-2412DZ/H3/M/X2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Podatkovni listi: REC15-2412DZ/H3/M/X2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC15-2412DZ/H3/M/X2
Številka dela REC15-2412DZ/H3/M/X2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1863 pcs Podatkovni list REC15-2412DZ/H3/M/X2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15/M Moč (Watts) 15W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 10018977
delovna temperatura -40°C ~ 90°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 625mA, 625mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC15-2412S/H2/M/X2
REC15-2412S/H2/M/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 2474 pcs
Prenesi: REC15-2412S/H2/M/X2.pdf
RFQ
REC15-2412DZ/H2/M
REC15-2412DZ/H2/M
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 2213 pcs
Prenesi: REC15-2412DZ/H2/M.pdf
RFQ
REC15-2412DZ/H3/M
REC15-2412DZ/H3/M
Prenesi: REC15-2412DZ/H3/M.pdf
REC15-2412DZ/H3
REC15-2412DZ/H3