REC15-4805D/H2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4805D/H2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC15-4805D/H2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 15W
Podatkovni listi: REC15-4805D/H2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC15-4805D/H2
Številka dela REC15-4805D/H2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4977 pcs Podatkovni list REC15-4805D/H2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena REC154805D/H2 delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.5A, 1.5A