REC15-4812SZ/H3
RECOM PowerRECOM Power
REC15-4812SZ/H3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC15-4812SZ/H3
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 15W
Podatkovni listi: REC15-4812SZ/H3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC15-4812SZ/H3
Številka dela REC15-4812SZ/H3 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4498 pcs Podatkovni list REC15-4812SZ/H3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15 Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 945-1351
REC154812SZ/H3
delovna temperatura -40°C ~ 65°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A