REC15-485.1SZ/H3/M/X2
RECOM PowerRECOM Power
REC15-485.1SZ/H3/M/X2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC15-485.1SZ/H3/M/X2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5.1V 31W
Podatkovni listi: REC15-485.1SZ/H3/M/X2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC15-485.1SZ/H3/M/X2
Številka dela REC15-485.1SZ/H3/M/X2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5.1V 31W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1915 pcs Podatkovni list REC15-485.1SZ/H3/M/X2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5.1V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC15/M Moč (Watts) 31W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 10017867
delovna temperatura -40°C ~ 90°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 3A 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A