REC3-053.3SRW/H2/A/M
RECOM PowerRECOM Power
REC3-053.3SRW/H2/A/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3-053.3SRW/H2/A/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: REC3-053.3SRW/H2/A/M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3-053.3SRW/H2/A/M
Številka dela REC3-053.3SRW/H2/A/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4746 pcs Podatkovni list REC3-053.3SRW/H2/A/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 10005891
REC3053.3SRW/H2/A/M
delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL
REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 5778 pcs
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 4952 pcs
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD.pdf
RFQ
REC3-053.3SRW/H2/A
REC3-053.3SRW/H2/A
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD-R.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL/X2.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL-R.pdf
REC3-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
REC3-053.3SRW/H/B/M/SMD-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H/B/M/SMD-R.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL
REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/SMD/CTRL.pdf
REC3-053.3SRW/H/B/SMD
REC3-053.3SRW/H/B/SMD
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H/B/SMD.pdf
REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL
REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H2/A/M/CTRL.pdf
REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika