REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R
Številka dela REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4623 pcs Podatkovni list REC3-053.3SRW/H4/A/SMD-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SMD Module, 18 Leads
Druga imena 10005914
REC3053.3SRW/H4/A/SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3-053.3SRW/H4/A/SMD
REC3-053.3SRW/H4/A/SMD
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W