REC3-243.3SRWZ/H6/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3-243.3SRWZ/H6/A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3-243.3SRWZ/H6/A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: REC3-243.3SRWZ/H6/A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC3-243.3SRWZ/H6/A
Številka dela REC3-243.3SRWZ/H6/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4063 pcs Podatkovni list REC3-243.3SRWZ/H6/A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 10004946
REC3243.3SRWZ/H6/A
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 79% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3-243.3SRWZ/H4/C
REC3-243.3SRWZ/H4/C
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 4944 pcs
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H4/C.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL/X2
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 3812 pcs
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL/X2.pdf
RFQ
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/CTRL.pdf
REC3-243.3SRWZ/H4/A/X2
REC3-243.3SRWZ/H4/A/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H4/A/X2.pdf
REC3-243.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R
REC3-243.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H4/A/SMD/CTRL-R.pdf
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/X2
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H6/A/M/X2.pdf
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M
REC3-243.3SRWZ/H6/A/M
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H6/A/M.pdf
REC3-243.3SRWZ/H6/A/CTRL
REC3-243.3SRWZ/H6/A/CTRL
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-243.3SRWZ/H6/A/CTRL.pdf
REC3-243.3SRWZ/H6/A/CTRL/X2
REC3-243.3SRWZ/H6/A/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W