REC3-483.3SRW/H4/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3-483.3SRW/H4/A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3-483.3SRW/H4/A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: REC3-483.3SRW/H4/A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3-483.3SRW/H4/A
Številka dela REC3-483.3SRW/H4/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4403 pcs Podatkovni list REC3-483.3SRW/H4/A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3-SRW Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 10003580
REC3483.3SRW/H4/A
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 36V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 900mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Podobni izdelki
REC3-483.3SRW/H4/A/M
REC3-483.3SRW/H4/A/M
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 5213 pcs
Prenesi: REC3-483.3SRW/H4/A/M.pdf
RFQ
REC3-483.3SRW/H4/A/M/CTRL
REC3-483.3SRW/H4/A/M/CTRL
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 4147 pcs
Prenesi: REC3-483.3SRW/H4/A/M/CTRL.pdf
RFQ
REC3-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2
REC3-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2.pdf
REC3-483.3SRW/H2/C/M
REC3-483.3SRW/H2/C/M
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-483.3SRW/H2/C/M.pdf
REC3-483.3SRW/H2/C
REC3-483.3SRW/H2/C
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Prenesi: REC3-483.3SRW/H2/C.pdf
REC3-483.3SRW/H4/A/M/X2
REC3-483.3SRW/H4/A/M/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W