REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL
Številka dela REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2152 pcs Podatkovni list REC3.5-0505DRW/R10/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 11000072
REC3.50505DRW/R10/A/CTRL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 350mA, 350mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 350mA, 350mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3.5-0505DRW/R10/A/X1
REC3.5-0505DRW/R10/A/X1
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 3.5W
Na zalogi: 2117 pcs
Prenesi: REC3.5-0505DRW/R10/A/X1.pdf
RFQ
REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD
REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 4149 pcs
Prenesi: REC3-483.3SRWZ/H6/C/SMD.pdf
RFQ
REC3.5-0505DRW/R10/A
REC3.5-0505DRW/R10/A