REC3.5-2409DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2409DRW/R10/A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-2409DRW/R10/A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-2409DRW/R10/A
Številka dela REC3.5-2409DRW/R10/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2148 pcs Podatkovni list REC3.5-2409DRW/R10/A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 11000262
REC3.52409DRW/R10/A
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 194mA, 194mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3.5-2409DRW/R8/A
REC3.5-2409DRW/R8/A
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Na zalogi: 3006 pcs
Prenesi: REC3.5-2409DRW/R8/A.pdf
RFQ
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 1829 pcs
Prenesi: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Prenesi: REC3.5-2405SRW/R8/A/CTRL/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL
Prenesi: REC3.5-2409DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
REC3.5-2405SRW/R8/C/X1
Opis: DC DC CONVERTER 5V 3.5W
Prenesi: REC3.5-2405SRW/R8/C/X1.pdf
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1
REC3.5-2409DRW/R10/A/X1