REC3.5-2412SRW/R8/C/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2412SRW/R8/C/X1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-2412SRW/R8/C/X1
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-2412SRW/R8/C/X1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-2412SRW/R8/C/X1
Številka dela REC3.5-2412SRW/R8/C/X1 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2291 pcs Podatkovni list REC3.5-2412SRW/R8/C/X1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11001188
REC3.52412SRW/R8/C/X1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP, UVLO
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 290mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 290mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical