REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL
Številka dela REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4827 pcs Podatkovni list REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC5 Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 10009826
REC5053.3SRW/H2/A/CTRL
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost - natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R
REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Na zalogi: 4724 pcs
Prenesi: REC5-053.3SRW/H/B/SMD-R.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Na zalogi: 4202 pcs
Prenesi: REC5-053.3SRW/H2/A/CTRL/X2.pdf
RFQ
REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD
REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-053.3SRW/H2/A/M/SMD.pdf
REC5-053.3SRW/H2/A
REC5-053.3SRW/H2/A
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W