REC5-243.3SRWZ/H/B/M
RECOM PowerRECOM Power
REC5-243.3SRWZ/H/B/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC5-243.3SRWZ/H/B/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: REC5-243.3SRWZ/H/B/M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC5-243.3SRWZ/H/B/M
Številka dela REC5-243.3SRWZ/H/B/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3880 pcs Podatkovni list REC5-243.3SRWZ/H/B/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC5 Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 12 Leads
Druga imena 10010473
REC5243.3SRWZ/H/B/M
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Aplikacije ITE (Commercial)